Profesjonalne Szkolenia Informatyczne Rozwiń swój potencjał.

Od ponad 20 lat pomagamy ludziom i firmom w pełni wykorzystać posiadany potencjał. Mamy najlepszych specjalistów i trenerów z wieloletnim doświadczeniem, którzy codziennie przekazują wiedzę dziesiątkom osób i odkrywają przed nimi tajniki nowych technologii.


Nasi Klienci


Aktualności

DRODZY MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

PSI Sp. z o.o. od 20 lat przygotowuje i realizuje projekty bezpłatnych szkoleń dla mieszkańców świętokrzyskiego.

Chcemy, żeby nasze kolejne zamierzenia były adekwatne do zgłaszanych przez Państwa potrzeb, efektywne, a także cieszące się Państwa zainteresowaniem. Dlatego serdecznie zachęcamy do wypełnienia ANONIMOWEJ ANKIETY, która pozwoli nam lepiej określić kierunki działań, adekwatne do potrzeb mieszkańców regionu.

Zapraszamy do ankiety wszystkie osoby zamieszkałe, pracujące lub uczące się na terenie województwa świętokrzyskiego i z góry dziękujemy za poświęcony czas i Waszą opinię.🤝

📊ANKIETA Potrzeb szkoleniowych

https://forms.office.com/e/3LwtGXmQmu

 

 
 
Nowy nabór dla indywidualnych mieszkańców województwa świętokrzyskiego
na dofinansowanie szkoleń w ramach Bazy Usług Rozwojowych 

 

11 kwietnia 2024 r. rozpoczyna się kolejny nabór na dofinansowanie szkoleń dla dorosłych mieszkańców województwa świętokrzyskiego.

Szczegóły i dokumentacja naboru na stronie WUP Kielce: OGŁOSZENIA O NABORACH | WORTAL (praca.gov.pl)

Nasze szkolenia dostępne w Bazie Usług Rozwojwych znajdziesz pod linkiem:Wyszukiwarka usług - Baza Usług Rozwojowych - PARP

Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu z  PSI Kielce pod numerem telefonu: 512503751. Chętnie przygotujemy szkolenie "szyte na miarę", dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta i wybranych terminów realizacji.

 
Dofinansowanie na szkolenia dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego

Opublikowane przez P.S.I. - 19 styczeń 2024 r.

📌Chcesz podnieść swoje umiejętności cyfrowe przydatne w pracy zawodowej?
📌Jesteś informatykiem, administratorem sieci, szukasz szkoleń w zakresie technologii serwerowych?

Zapraszamy na nasze szkolenia z możliwością dofinansowania w ramach Bazy Usług Rozwojowych
📌aplikacje biznesowe na róznych poziomach zaawansowania
📌szkolenia z zaawansowanych technologii serwerowych, w tym autoryzowane szkolenia Microsoft

Nasz profil Dostawcy Usług z możliwością dofinansowania: http://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/.../dostaw.../podglad...

🔍Dofinansowanie dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego (tj. osób, które mieszkają, uczą się lub pracują na terenie województwa) na usługi rozwojowe w ramach BUR można uzyskać składając wniosek jako osoba indywidualna lub pracodawca w naborach prowadzonych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach: http://wupkielce.praca.gov.pl/baza-uslug-rozwojowych

W celu uzyskania szczegółowych informacji o szkoleniach, terminach, programie szkoleń, ofercie tzw. "szkoleń szytych na miarę", a także możliwości dofinansowania naszych szkoleń zapraszamy do kontaktu:

Profesjonalne Szkolenia Informatyczne Sp. z o.o. ul. T. Kościuszki 11, 25-310 Kielce; p. 214 
☎️ 512503751; 📧: info@psi.kielce.pl

 

Dofinansowanie w ramach Bazy Usług Rozwojowych na szkolenia informatyczne dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw.

Opublikowane przez P.S.I. - 15 grudzień 2023 r.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń komputerowych z aplikacji biurowych  na różnych poziomach zaawansowania soraz zaawansowanych szkoleń technicznych, na które mogą Państwo uzyskać dofinansowanie w ramach Bazu Usług Rozwojowych.

Nasz profil w bazie BUR: Wyszukiwarka Dostawców Usług - Baza Usług Rozwojowych - PARP

Zapraszamy!

 
Szkolenia komputerowe komercyjne i z dofinansowaniem 

Opublikowane przez P.S.I. - 30 październik 2023 r.

Profesjonalne Szkolenia Informatyczne Sp. z o.o. już od 2016 świadczy usługi szkoleniowe i doradcze  z dofinansowaniem w ramach  Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wśród specjalistycznych szkoleń podnoszących kwalifikacje na potrzeby różnych branż i zawodów, znajdziesz również nasze szkolenia i warsztaty komputerowe - szkolenia otwarte, jak i „szyte na miarę” kursy dla Twojej firmy, jak i dla osób indywidualnych - od podstaw obsługi komputera, poprzez bardziej szczegółowe tajniki aplikacji biurowych do zaawansowanych technolgi serwerocyh dla specjalistów IT.

Obecnie czekamy na uruchomienie nowego okresu finansowania dla usług rozwojowych ze środków unijnych. 

Więcej informacji o szkoleniach: http://uslugirozwojowe.parp.gov.pl

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego bezpośrednio z naszą Placówką: 512 503 751; 41 343 05 80

e-mail: info@psi.kielce.pl

 
 
 
 
 
 

Nowa formuła szkoleń z „Lekcja:Enter” Opublikowane przez P.S.I. - 31 marzec 2023 r.

Jak korzystać z portali edukacyjnych i z e-podręczników? Jak kreatywnie wykorzystywać na lekcjach sprzęt i aplikacje? Jak pracować metodą projektów uczniowskich? Jak realizować podstawę programową z nowymi technologiami? Jak aktywizować uczniów na lekcji?

Odpowiedź na te i inne pytania udzielimy na szkoleniach dla nauczycieli z „Lekcja:Enter.zip!”

Zapraszamy nauczycieli kształcenia ogólnego z województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego.

Indywidualne zgłoszenia nauczycieli na szkolenia pod numerem telefonu: 512503751 i na info@psi.kielce.pl

 

 

Szkolenia IT z dofinansowaniem w ramach Bazy Usług Rozwojowych
 • Opublikowane przez P.S.I. - 10 marzec 2023 r.

  Profesjonalne Szkolenia Informatyczne Sp. z o.o. już od 2016 świadczy usługi szkoleniowe z dofinansowaniem w ramach  Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.
  Wśród specjalistycznych szkoleń podnoszących kwalifikacje na potrzeby różnych branż i zawodów, znajdziesz również nasze szkolenia i warsztaty komputerowe - szkolenia otwarte, jak i „szyte na miarę” kursy dla Twojej firmy.
  Więcej informacji o szkoleniachhttp://uslugirozwojowe.parp.gov.pl
 • Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego bezpośrednio z naszą Placówką: 512 503 75; 41 343 05 80

 • e-mail: info@psi.kielce.pl

 

 • Nowa formuła szkoleń z „Lekcja:Enter” 

  Opublikowane przez P.S.I. - 08 luty 2023 r.

  Od 1 lutego 2023 r. prowadzimy nabór na 18-godzinne bezpłatne szkolenie cyfrowe dla nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących z mazowieckich i świętokrzyskich szkół "Lekcja:Enter.ZIP" w ramach kolejnego grantu – „E-nauczyciel w każdej szkole”.

 • Jest to już ostatni rok szkolny, w którym można skorzystac z bezpłatnych szkoleń. Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 512503751.

 • Dzięki udziałowi w projekcie grono pedagogiczne szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego  mogą rozwijać swoje komeptencje w zakresie innowacyjnych metod nauczania z wykorzystaniem TiK. Szkolenia  i konsultacje z trenerem w trybie zdalnym i stacjonarnym.

 •  „Lekcja:Enter” to element całościowej strategii realizowanej w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, której celem są ciekawe lekcje, prowadzone w oparciu o nowe technologie i autorskie scenariusze zajęć.

 • Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na dedykowanej stronie naszego projektu. Zapraszamy.

 •  
 •  
 • Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z „Lekcja:Enter” 

  Opublikowane przez P.S.I. - 22 listopad 2022 r.

  W dalszym ciągu prowadzimy nabór na bezpłatne szkolenia  cyfrowe dla nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących w ramach kolejnego grantu – „TIK w świętokrzyskich szkołach”.

 • Jest to już ostatni rok szkolny, w którym można skorzystac z bezpłatnych szkoleń. Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 512503751.

 • Dzięki udziałowi w projekcie nauczyciele oraz dyrekcja szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa świętokrzyskiego mogą rozwijać swoje komeptencje w zakresie innowacyjnych metod nauczania z wykorzystaniem TiK. Szkolenia  i konsultacje z trenerem w trybie zdalnym i stacjonarnym. Zapraszamy!  „Lekcja:Enter” to element całościowej strategii realizowanej w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, której celem są ciekawe lekcje, prowadzone w oparciu o nowe technologie i autorskie scenariusze zajęć.

 • Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na dedykowanej stronie naszego projektu. Zapraszamy.

 • Nowa edycja „Lekcji:Enter” w regionie świętokrzyskim
  Opublikowane przez P.S.I. - 1 czerwca 2021 r.

  Od kwietnia 2021 r. rozpoczęliśmy realizację kolejnej edycji szkoleń cyfrowych dla nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących – „TIK w świętokrzyskich szkołach”. Dzięki temu nauczyciele oraz dyrekcja szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa świętokrzyskiego mogą uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach z wykorzystania TiK w nauczaniu przedmiotowych aż do września 2022 roku.
  Szkolenia zdalne i stacjonarne. Zapraszamy!
  „Lekcja:Enter” to element całościowej strategii realizowanej w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, której celem są ciekawe lekcje, prowadzone w oparciu o nowe technologie i autorskie scenariusze zajęć.

  Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na dedykowanej stronie naszego projektu. Zapraszamy.

 • Edukacja cyfrowa w świętokrzyskich szkołach - Lekcja Enter
  Opublikowane przez P.S.I. - 2 pażdziernika 2020 r.

  Zapraszamy Dyrekcję i nauczycieli świętokrzyskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w projekcie grantowym „Edukacja cyfrowa w świętokrzyskich szkołach", który realizujemy jako część największego projektu edukacji cyfrowej dla szkół w Polsce - „Lekcja:Enter”.
  „Lekcja:Enter” to element całościowej strategii realizowanej w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, której celem są ciekawe lekcje, prowadzone w oparciu o nowe technologie i autorskie scenariusze zajęć. W ramach bezpłatnych szkoleń, które będziemy realizować od października 2020 r. do lutego 2022 r. w projekcie weźmie udział 570 nauczycieli i nauczycielek ze świętokrzyskich szkół.

  Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na dedykowanej stronie naszego projektu. Zapraszamy.

 • E-obywatel - nowe kwalifikacje cyfrowe
  E-obywatel - nowe kwalifikacje cyfrowe
  Opublikowane przez P.S.I. - 30 grudnia 2019 r.

  Miło nam poinformować, że od 01.01.2020 roku ruszamy z nowym projektem szkoleń komputerowych dla mieszkańców Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego: „e-obywatel – nowe kwalifikacje cyfrowe” (RPSW.08.04.03-26.0012/19).

  Szczegółowe informacje o projekcie oraz zasady rekrutacji są dostępne na stronie projektu.

  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 Europejski Fundusz Społeczny Działanie: RPSW.08.04.00 Kształcenie ustawiczne osób dorosłych; Poddziałanie RPSW.08.04.03 Podnoszenie umiejętności lub kwalifikacji osób dorosłych w obszarze ICT i języków obcych poprzez realizację oddolnych inicjatyw edukacyjnych - ZIT

 • E-obywatel - kształcenie ustawiczne w zakresie ICT
  E-obywatel - kształcenie ustawiczne w zakresie ICT
  Opublikowane przez P.S.I. - 7 września 2019 r.

  W dniu 31.07 zakończyliśmy realizację projektu „e-obywatel – kształcenie ustawiczne w zakresie ICT”,  współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 Europejski Fundusz Społeczny Poddziałanie RPSW.08.05.04 Kształcenie ustawiczne ZIT. W ramach wsparcia otrzymanego w projekcie 82 kobiety i 35 mężczyzn nabyło nowe, uzupełniło i podniosło swoje kwalifikacje cyfrowe.

 • Pedagogiczny kurs kwalifikacyjny
  Pedagogiczny kurs kwalifikacyjny dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu
  Opublikowane przez P.S.I. - 25 lipca 2019 r.

  Uzyskaj kwalifikacje pedagogiczne do prowadzenia zajęć praktycznych w szkołach zawodowych oraz Centrach Kształcenia Praktycznego. Najbliższy termin - 29.07-29.09.2019 r.

  Czytaj dalej
 • Szkoła Młodych Inżynierów i Inżynierek
  Opublikowane przez P.S.I. - 15 maja 2019 r.

  Szkoła Młodych Inżynierów/Inżynierek to projekt mający na celu wypracowanie i wdrożenie nowego programu szkoleniowego dla Nauczycieli, umożliwiającego im prowadzenie nowej formy pracy z uczniami rozwijającej ich zdolności i kompetencje politechniczne, wspólnie z partnerem ponadnarodowym i pracodawcami.

  Czytaj dalej
 • Pedagogiczny kurs kwalifikacyjny
  Pedagogiczny kurs kwalifikacyjny dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu
  Opublikowane przez P.S.I. - 5 kwietnia 2019 r.

  Uzyskaj kwalifikacje pedagogiczne do prowadzenia zajęć praktycznych w szkołach zawodowych oraz Centrach Kształcenia Praktycznego. Najbliższy termin - 8.04-16.06.2019 r.

  Czytaj dalej
 • Szkoła Młodych Inżynierów/Inżynierek
  Opublikowane przez P.S.I. - 2 stycznia 2019 r.

  W dniu 07.12.2018 r. firma P.S.I. Sp. z o.o. podpisała z Centrum Projektów Europejskich, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój, umowę na realizację międzynarodowego projektu w ramach poddziałania 4.3 Współpraca ponadnarodowa...

  Czytaj dalej
 • Pedagogiczny kurs kwalifikacyjny
  Pedagogiczny kurs kwalifikacyjny dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu
  Opublikowane przez P.S.I. - 5 stycznia 2018 r.

  Uzyskaj kwalifikacje pedagogiczne do prowadzenia zajęć praktycznych w szkołach zawodowych oraz Centrach Kształcenia Praktycznego. Najbliższy termin - 7.01-17.03.2019 r.

  Czytaj dalej
 • E-obywatel - kształcenie ustawiczne w zakresie ICT
  E-obywatel - kształcenie ustawiczne w zakresie ICT
  Opublikowane przez P.S.I. - 7 sierpnia 2018 r.

  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 Europejski Fundusz Społeczny Poddziałanie RPSW.08.05.04 Kształcenie ustawiczne ZIT.

  Czytaj dalej
 • Oferta uzupełniająca
  Opublikowane przez P.S.I. - 29 września 2017 r.

  dla szkół z województwa pomorskiego biorących udział w projektach: „Szkolimy uczniów Przedsiębiorczych Empatycznych Rozsądnych. Gdańskie Szkoły Podstawowe” „Rozwijamy kompetencje i programujemy przyszłość”.

  Czytaj dalej
 • Szkolenia IT z dofinansowaniem dla pracowników i pracodawców z woj. świętokrzyskiego
  Opublikowane przez P.S.I. - 19 czerwca 2017 r.

  Już teraz świętokrzyscy pracodawcy i ich pracownicy mogą uzyskać dofinansowanie do 80% na refundację kosztów usług rozwojowych (szkolenia i doradztwo) zarejestrowanych w Bazie Usług Rozwojowych (BUR)

  Czytaj dalej
 • Szkolenia z dofinansowaniem w 2017 roku 
  Opublikowane przez P.S.I. - 10 lutego 2017 r.

  Pracodawco, czy wiesz że w roku 2017 możesz otrzymać dofinansowanie na szkolenia swoich pracowników?

  Czytaj dalej
 • Innowacyjne nauczanie w szkole- programowanie 
  Opublikowane przez P.S.I. - 15 stycznia 2017 r.

  Serdecznie zapraszamy Nauczycieli  z woj. Świętokrzyskiego do udziału w szkoleniu „Innowacyjne nauczanie w szkole - programowanie”.

  Czytaj dalej
 • Tworzenie testów i ćwiczeń interaktywnych za pomocą nowoczesnych narzędzi ICT
  Opublikowane przez P.S.I. -  15 stycznia 2017 r.

  Serdecznie zapraszamy Nauczycieli  z woj. Świętokrzyskiego do udziału w szkoleniu „Tworzenie testów i ćwiczeń interaktywnych za pomocą nowoczesnych narzędzi ICT”.

  Czytaj dalej
 • P.S.I. w Bazie Usług Rozwojowych
  Opublikowane przez P.S.I. - 19 grudnia 2016 r.

  P.S.I. otrzymało wpis do BUR w zakresie świadczenia za pośrednictwem Bazy: usług szkoleniowych i innych rodzajów usług.

  Czytaj dalej
 • Nowe Szkolenia Microsoft Windows Server 2016 
  Opublikowane przez P.S.I. - 28 października 2016 r.

   

  Czytaj dalej
 • P.S.I. w Rejestrze Usług Rozwojowych
  Opublikowane przez P.S.I. - 19 kwietnia 2016 r.

  P.S.I. otrzymało wpis do RUR w zakresie świadczenia za pośrednictwem Rejestru: usług szkoleniowych i innych rodzajów usług.

  Czytaj dalej
 • WiFi dla edukacjii
  Opublikowane przez P.S.I. - 18 kwietnia 2016 r.

  Oferta specjalna dla szkół – 2900 zł netto za szt. Dodatkowo GRATIS zdalna pomoc przy konfigurowaniu i zarządzaniu siecią WIFI.

  Czytaj dalej